Hizmetler & Olanaklar


Merkezi Konum

Seçeneklerinizin tümü Kaş'ın merkezinde ve önemli noktalara yürüme mesafesinde


LÜKS DONANIM

Odalarımız ve evlerimiz, her ihtiyacınıza uygun tam donanımlı olarak hazırlandı.


ZENGİN KAHVALTI

Otel odalarında konaklayan misafirlerimiz için serpme Türk kahvaltısı.


HİJYEN

Otel odalarımız personelimiz tarafından düzenli olarak temizlenir.


ÜCRETSİZ WİFİ

Tüm odalarda ve evlerde, kesintisiz ve ücretsiz 24 saat internet erişimi.


07/24 DESTEK

Tüm odalarımız ve evlerimiz için 7 gün 24 saat misafir destek ekibi

KAŞ

Akdeniz'in incisi Kaş, eşsiz doğal ve tarihi güzellikler ile her yıl dünyanın her yerinden yüz binlerce ziyaretçilerin akınına uğruyor. Kaputaş Plajı, Patara, Xanthos gibi lokasyonlar, en popüler tatil destinasyonları arasında yer alıyor.


Kaş'ta Dalış

Dünyanın en çok fazla ziyaret edilen ve ilgi çeken dalış noktalarından olan Kaş, berrak suları, antik eserleri, zengin su altı florası sayesinde, her yıl binlerce dalış meraklısının ziyaret ettiği bir lokasyon haline gelmiştir.


Yamaç Paraşütü

Yarımadaya, Meis'e ve Kaş'a, kuşlar gibi, bir de gökyüzünden bakmaya hazır mısınız? Kaş merkezde yer alan deneyimli tur firmaları ile iletişime geçerek uçuşunuzu planlayabilir, kendinize bambaşka bir deneyim kazandırabilirsiniz.


Tekne Turları

Merkezden ya da Üçağız'dan kalkan tekne turları ile Kaş'ın muhteşem koylarını keşfedebilirsiniz. Merkezden hareket eden tekneler, Kekova ya da Kaputaş tarafına doğru, Üçağız'dan kalkanlar ise Kekova bölgesinde düzenledikleri gezilerle, Kaş'ın kıyılarında ve koylarında güzel bir gün vadediyor.


Antik Yapılar

Doğanın güzellikleriyle tarihin iç içe geçtiği Kaş'ta yer alan çok sayıda antik yapının yaklaşık 2000 yıllık geçmişi bulunuyor. Kaş'ta sadece gezerken bile bu yapıların pek çoğuna şahit olmanız mümkün. İsterseniz yürüyerek isterseniz araçla, bu yapıları inceleyelebilir, tarihe yakından tanık olabilirsiniz.

Muhtar Grup

İlk olarak 1968 yılında bugünün tohumlarını atan Muhtar Grup ailesi, değişmeyen hizmet kalitesi, benzersiz misafir memnuniyeti anlayışı ile yarım asırı aşkın süredir, siz değerli misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor.