Hakkımızda

Muhtar Otel ve ek konaklama birimleri Kaş'ın en önemli markalarından olan Muhtar Market'in de sahibi olan 50 yılı aşkın hizmet tecrübesine sahip Muhtar Grup şirketlerinden birisi olarak 2021 yılının temmuz ayında hizmete alınmıştır.

Tesis, 21 odalı bir otel binası, hemen yanında 2 adet taş ev, 1 adet taş oda ve yaklaşık 30 metre ilerisinde 1 adet apart dairenden oluşmaktadır. Otel, taş evler ve taş odadan oluşan otel kompleksi, merkeze 100 metre, apart ise 50 metre uzaklıkta, oldukça merkezi konumlarda yer almaktadır.

Tesis Özellikleri

    Tesis, dört bölüme ayrılıyor;

  • Merkez Otel Binası, sekiz farklı tasarıma ve konsepte sahip dört tip 21 odadan oluşuyor. Odalarda gerekli tüm donanım sağlanmış. Tesiste odalar haricinde lobi ve misafirlerin kullanımına özel açık hava kahvaltı alanı bulunuyor. Odaların bir bölümünde balkon kısmı da var.

  • Taş Evler, İki kattan oluşan, üstü katı yüksek tavanlı, Anıtlar Genel kurulu denetimlerine uygun bir şekilde restore edilen yapılardır. Tavanları ve zeminlerde sedir ağacı kullanılmış olup restorasyon esnasında aslına sadık kalındı. Evlerde, yaşam alanları, banyolar ve mutfaklar ayrı ayrı yapılandırılmıştır.
  • Taş Oda, Taş evlerde olduğu gibi yine denetimlere uygun olarak restore edilen tarihi bir yapıdır. Otel odaları gibi daha taş evlere göre daha küçük, tam donanımlı şekilde hizmete alınmıştır.
  • Apart Daire, otel lokasyonundan 30 metre uzaklıkta olan iki artı bir şeklinde bir apartman dairesidir. Bir evin sahip olduğu tüm donanıma sahiptir. Mutfağı, yatak odası, banyosu, yaşam alanı ayrı ayrı olacak şekilde planlanmıştır.

Kaş'a Ulaşım

Kaş, karayolu ile Fethiye'ye 150 km, Antalya merkeze 250 uzaklıkta, Antalya iline bağlı şirin bir akdeniz ilçesidir. Uçakla Kaş'a ulaşmak isteyenler tatilciler, Dalaman veya Antalya Havalimanlarını tercih etmektedir. Buralardan Kaş merkeze ulaşmak için araç kiralayabilir ya da havalaalanı transfer firmalarını tercih edebilirsiniz.